czarnykwiat.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
czarnykwiat.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - czarnykwiat.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Urządzanie mieszkania

  

Mieszkanie nie jest jeszcze do końca urządzone. Praktycznie nie mamy nic, ale grunt, że w końcu własne. Kredyt na 30 lat i jazda:P. Teraz powoli szukamy mebli na razie jeszcze mieszkamy w wynajętej kawalerce, ale jak urządzimy to się wyprowadzimy. Trochę dużo tego wszystkiego trzeba, ale damy radę. Chcemy urządzić nasze mieszkanie w stylu mieszanym.

2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Dawno mnie nie było.

  
Siemka jak się macie? :)Muszę się Wam do czegoś przyznać. Nie pisałam, bo z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie i było takie zamieszanie, że nie było, nawet kiedy. Parterowe, ładne z ogrodem tylko jeszcze nam psa brakuje, ale nad tym się jeszcze zastanowimy, bo jednak chcemy najpierw dziecko, a nie psa. Później się zobaczy.
2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Obiad i kurs.

  
Dobra, ja zmykam na obiad, a potem idę na kurs. Dziś zajęcia zaczyna nowa grupa, fajnie, bo poznam nowe osoby. Ciekawe czy im się to spodoba. Było trochę pan, które zrezygnowały, bo powiedziały, że nie dadzą rady wydołać fizycznie i nie tego się spodziewały. No trudno, nie każdemu musi się wszystko podobać :).
2017-02-02 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Ziółko mega przystojniak.

  

Przystojny z niego kolo, choć nie jestem za jego piosenkami. Jakieś takie smuty pisze. Ja jako nauczycielka wychowania fizycznego wolę nutki z powerem. Ale kiedy go ostatnio zobaczyłam to nogi się pode mną nieźle ugięły. Robiłam zakupy w Złotych tarasach, a on siedział w kawiarence i na kogoś czekał. Zabrakło mi odwagi, żeby podejść i poprosić o autograf.

2017-02-02 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Powitanie

  

Cześć. Jestem nauczycielką wf-u w szkole podstawowej i postanowiłam założyć bloga by mieć miejsce do pisania o swojej pasji. Tak, wychowanie fizyczne to moja pasja. Uwielbiam ćwiczyć i dbać o własną kondycje :) To mi dadje siły, by pokonywać trudy dnia codziennego.Oprócz pracy w szkolę, udzielam kursów jogi.

2017-02-02 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3205
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Czarny kwiat, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała