czarnykwiat.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
czarnykwiat.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - czarnykwiat.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Smaczne smotthie.

  
Znalazłam przepis na smaczne smoothie. To wygląda całkiem nieźle. Nie mogę się doczekać kiedy je zrobię. Obadajcie :)
2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Smacznie i szybko

  

Bardzo lubię gotować, a szczególnie zdrowe rzeczy. Od jakiegoś czasu lubię różnego rodzaju zupy krem, mama mnie przekonała do tego rodzaju zup. Można się szybko na jeść, a co najważniejsze oszukać trochę siebie, dodając składnik, jaki się nie za bardzo lubiło, bo i tak będzie zmiksowany. W tym celu potrzebuję kupić sobie blender, ale za bardzo nie wiem jaki. Mama jest fanką różnego rodzaju poradników, czyta ich naprawdę sporo i poradziła mi, że jak kupno blendera to tylko ten http://zakupowyporadnik.pl/jaki-blender-reczny-czy-kielichowy/ mam czytać, on mi na pewno pomoże w podjęciu decyzji. Ktoś nim się posiłkował? To prawda?

2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Urządzanie mieszkania

  

Mieszkanie nie jest jeszcze do końca urządzone. Praktycznie nie mamy nic, ale grunt, że w końcu własne. Kredyt na 30 lat i jazda:P. Teraz powoli szukamy mebli na razie jeszcze mieszkamy w wynajętej kawalerce, ale jak urządzimy to się wyprowadzimy. Trochę dużo tego wszystkiego trzeba, ale damy radę. Chcemy urządzić nasze mieszkanie w stylu mieszanym.

2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Dawno mnie nie było.

  
Siemka jak się macie? :)Muszę się Wam do czegoś przyznać. Nie pisałam, bo z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie i było takie zamieszanie, że nie było, nawet kiedy. Parterowe, ładne z ogrodem tylko jeszcze nam psa brakuje, ale nad tym się jeszcze zastanowimy, bo jednak chcemy najpierw dziecko, a nie psa. Później się zobaczy.
2017-02-15 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Obiad i kurs.

  
Dobra, ja zmykam na obiad, a potem idę na kurs. Dziś zajęcia zaczyna nowa grupa, fajnie, bo poznam nowe osoby. Ciekawe czy im się to spodoba. Było trochę pan, które zrezygnowały, bo powiedziały, że nie dadzą rady wydołać fizycznie i nie tego się spodziewały. No trudno, nie każdemu musi się wszystko podobać :).
2017-02-02 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3203
Newsów: 10
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Czarny kwiat, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała